Bozlak Sensei Kimdir ?

img

Eğitmenlerimiz

Bozlak Sensei Kimdir ?

img img img img

Bozlak Sensei

Kurucu & Antrenör

KÜRŞAT BOZLAK (6.DAN)

Üniversite öğrenimini Konya ve Ankara’ da tamamladı. Halen üniversite öğrencisi ve üst düzey yönetici olarak yaşamıma devam etmekte. Spora 8 yaşında JUDO ile başladı. 

Uzun yıllar Judo ve Jujutsu eğitimi aldı. Daha sonra 1998 yılında Kenji Kumagai hocamızın verdiği bir dersi seyrettikten sonra. O ders onda fırtınaların kopmasına sebep oldu böylece Aikido serüvenine başlamış oldu. 

 

2003 yılında tekrar Konya’ya tekrar döndüğü zaman Aikido’dan da uzak kaldı. Aikido çalışacak bir grup aramaya başladı. O dönemlerde kendisi Hava Kuvvetlerinde komutan olan Aikido sevdalısı Kaya Aniç  (Sempai) ile tanıştı ve Aikido hayatında tekrar yerini aldı. O zamandan, bu zamana  bir çok yabancı ve Türk hocayla çalıştı. Bunladan bazıları " N.Tamura Sensei(Fransa 8.Dan),Nebi Vural (8.Dan), K.Kumagai Sensei(8.Dan) G.Honma Sensei(Amerika 7.Dan) " ,  sayısız seminerlere ve eğitim kamplarına katıldı. 

Kendisi Tamura Shihanın öğrencisi Nebi Vural hocanın talebeliğini yapmaktadır. 6.DAN Aikido ve Jujutsu Eğitmenidir. Eurasia  Aikido Budo Federasyonu Konya Temsilcisi, Türkiye Wushu Federasyonunda Aikido Teknik Kurul üyesidir. Bir çok öğrenci yetiştirmiştir.